Huawei Mate 9 ile Xiaomi Mi 5s Plus kiyaslaması

3 yýl önce Paylaşan Kişi Admin 0 yorum 2.115 görüldü

Tüm fiyat kategorilerinde en iyi telefonları içeren alıcı kılavuzlarını düzenli olarak yayınlıyoruz.

Ancak bunlar oldukça uzun ve daha hedefe yönelik bir yaklaşımla - mükemmel bir telefonla ve çok daha ucuz, genellikle fiyatın yarısı olan bir alternatif seçenekle - ilgilendiğinizi düşündük. Bu bir dizi makale olacak, birincisi Huawei Mate 9'a ve Xiaomi Mi 5s Plus'a birbirlerine karşı açılıyor. Her ikisi de harika ve en azından kağıtta oldukça benzer, ancak Huawei € 700 civarındayken Xiaomi 350 € civarındadır.

 

Huawei Mate 9 vs. Xiaomi Mi 5s Plus review

                       Bu nedenle, bir amiral gemisinin bütçenizin dışındaysa veya yalnızca fazla para harcamak istemediğinizden emin olmak      istiyorsanız, bu seri size daha uygun fiyatlı seçeneği seçerek kaybettiğiniz şeyi vurgular. Gizli bir bakış açısı olarak, ziyaret etmemiz gereken diğer düetlerden bazıları: Huawei Mate 8'e karşı Xiaomi Mi Mix Samsung Galaxy S7 vs Galaxy A5 OnePlus 3T ve Google Pixel XL Huawei Mate 9 vs Xiaomi Mi 5s Plus Huawei, Mate 9'u dünyadaki en iyi telefon olarak açıkladı - ve aslında birçok üstün niteliklere sahip. Ancak çoğu özelliğin fiyatının yarısı kadarıyla eşleşebilir mi diye merak etmeye başladık. Bu, bizi bir çok kutuyu işaretleyip Huawei ile bol miktarda fikir paylaştığı görünen Xiaomi Mi 5s Plus'a götürüyor. Leica'nın dokunuşundan fayda görmese de, Xiaomi'nin arka yüzünde gelişmiş özelliklere sahip bir çift kamera bulunuyor. Ve 2016'nın en iyi Android yonga setiyle birlikte geliyor; Huawei ise çoğunlukla Mate 9 için dahili bileşenleri kullanmayı seçti. Bu, büyük ekranı çalıştırmak için gerekli olan daha büyük bataryasını beslemek için Huawei SuperCharge'yi içeriyor. Daha büyük, ancak keskin olmayan - her iki telefon da metal gövde içinde yer alan 1080p ekranlarla birlikte gelir. Xiaomi Mi 5s Plus incelemesi karşısında Huawei Mate 9 Daha yakından yapılan bir inceleme, neden

 

 

Huawei Mate 9'un daha premium teklif olduğunu ortaya koymaya başlıyor. Sadece Leica markalı kamera veya biraz daha büyük ekran ve pil değil aynı zamanda genişleyebilen bir saklama alanına sahip ve daha yeni bir yazılım olan Android 7.0 Nuga çalışıyor. Xiaomi Mi 5s Plus da bir yumruk atıyor - testlerimiz, pilinin daha uzun sürdüğünü (daha küçük kapasitesine sahip olduğunu) gösteriyor ve daha fazla RAM ve depolama alanına sahip bir premium sürümü var. Ancak para karşılığı bir sorun olduğundan, rakibinizle neredeyse aynı özelliklere sahip olan temel versiyonu, fiyatın neredeyse yarısında kullanacağız.

 

 

 

    

  Huawei Mate 9
Huawei Mate 9
Xiaomi Mi 5s Plus
Xiaomi Mi 5s Plus
$ Around €700 Around €350
  Metal
7.9mm thick, 190g
Metal
8mm thick, 168g
  5.9" IPS LCD
1080p (373ppi)
5.7" IPS LCD
1080p (383ppi)
  20MP + 12MP (OIS)
2160p
13MP + 13MP
2160p
  2.4GHz (octa)
HiSilicon Kirin 960
2.35GHz (quad)
Qualcomm Snapdragon 821
  6GB RAM
64 GB memory (expandable)
4GB/6GB RAM
64GB/128 GB memory
  4000mAh 3800mAh

 

Yorum Yapın

BÜLTEN KAYIT OL

Karşılaştırma Kuyruğu

HTC | Samsung | LG | Sony | iPhone | Nokia | Lenovo | Asus |