Telefonhaberleri.com sitesinin ("Telefon Haberleri") tüm hakları BERKANT ELEKTRONİK BİLG. İTH.İGR.SANAYİ ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.'Ne aittir. Telefonhaberleri.com , Kullanıcı / Kullanıcılar'ın siteyi aşağıdaki Gizlilik İlkeleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi halinde veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda, Telefonhaberleri.com’da öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Telefonhaberleri.com vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Telefonhaberleri.com ürünler arasında karşılaştırma ve kıyaslama yapan, kullanımı ücretsiz bir hizmettir. Sitenin amacı  tüketiciye ürünler hakkında teknik bilgiler sunarak, satın alma aşamalarında ölçülebilir verileri karşılaştırabilmelerini sağlamaktır.

Telefonhaberleri.com platformu akıllı cihazları mercek altına alıyor, sizin için profesyonel yönetici kadrosu ve deneyimli yazarları ile cihazları enine boyuna inceliyor.

Telefonhaberleri.com adeta sizler için test sürüşüne çıkıyor, artıları ve eksikleri ile en ince ayrıntısına kadar sizlere sunuyoruz.

Akıllı Telefon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akıllı Telefon haber ve gelişmelerini Telefohaberleri.com sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

İLKELERİMİZ:

Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

 

YASALARA%100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına%100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Ürünler için verilmiş olan site puanları, teknik değerlere ve belirli kriterlere göre hesaplanmakta olup, bu kriterler ve sonucunda oluşacak puanlar sürekli değişebilmektedir. Puan için ele aldığımız kriterlerin, oluşan puanların ve yapılan sıralamanın tamamıyla doğru olduğunun garantisi sitemizce verilmemektedir. İyi niyet çerçevesinde ve herhangi bir ayrım gözetmeden kullanıcılara fikir verecek teknik puanlar oluşturmaktayız. Kullanıcıların bu puanları nihai sonuç olarak düşünmemeleri ve son kararlarını sitemize bağlı kalmadan vermeleri gerekmektedir.

Ziyaretçilerin siteye eklemiş oldukları yorum, eleştiri ve her türlü yazılardan içeriği ekleyen ziyaretçinin kendisi sorumludur. Sitemiz ziyaretçinin yazı yazabilmesi için açılan alanlarda rekabete aykırı, küçük düşürücü ve marka zedeleyici veya haksız kazanca yol açabilecek yazıların yayınlanmamasına üstün hassasiyet gösterecektir. Bu nedenle uyarı yapılmadan veya sebep gösterilmeden ziyaretçi içerikleri site tarafından kaldırabilir.

 

 

BÜLTEN KAYIT OL

Karşılaştırma Kuyruğu

HTC | Samsung | LG | Sony | iPhone | Nokia | Lenovo | Asus |